Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034202/0002

Eduard Veith

Eduard Veith - Umění, starožitnosti, šperky

(Neutitschein 1856-1925 Wien) Tanzendes Paar, signiert unten rechts: Eduard Veith, Bleistiftzeichnung auf Papier, ca. 25 x 14 cm, etwas fleckig, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.12.2016 - 14:09

Vyvolávací cena:

Eduard Veith

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.12.2016 - 14:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.12. - 07.12.2016