Čís. položky 139-123501/0001

John Lauritzen, Armband aus Sterlingsilber, Dänemark, um 1970

925-Silber, getrieben; plastische, längsovale Glieder; Alters- und Gebrauchsspuren; Einhakverschluss; gemarkt: Sterling John L Denmark; L. 18,7 cm; Gewicht: 46,9 g. (SH)

28.02.2024 - 14:21

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.02.2024 - 14:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.