Čís. položky 139-124250/0008

Kreuzpartikel Reliquiar,

Kupfer, vergoldet, Strahlenkranz, Reliquienbehälter (Glas fehlt),1. Hälfte 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.02.2024 - 14:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kreuzpartikel Reliquiar,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.02.2024 - 14:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online