Čís. položky 195-034456/0014

Anton von Heffter

Anton von Heffter - Umění, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1777-1844) betitelt: Aigen v. der Ostseite, signiert: aufgenohmen und gezeichnet v. A. Heffter, Gouache auf Papier, ca. 36 x 54 cm, verglast, gerahmt, Glas gebrochen (Ko) Ruf 800

A. v. Heffter war wie zuvor sein Vater auch Bürgermeister von Salzburg 1818-1831

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

07.12.2016 - 14:24

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Anton von Heffter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2016 - 14:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.12. - 07.12.2016