Čís. položky 195-034407/0053

Monogrammist

Monogrammist - Umění, starožitnosti, šperky

(wohl Deutsch, 1. Drittel 19. Jahrhundert Drei Brüder, monogrammiert und datiert unten links: L. C. Alt? 1829, Beistift/Kohle, weiße Kreide auf braunem Papier, ca. 45 x 60 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.12.2016 - 14:55

Vyvolávací cena:

Monogrammist

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2016 - 14:55
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.12. - 07.12.2016