Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034272/0001

Lothar Bürger *

Lothar Bürger * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1866-1943 Kirchstetten) Vollmond-Winternacht in einem Dorf mit Personenstaffage, signiert unten rechts: L. Bürger, Öl auf Leinwand, ca. 31 x 47 cm, gerahmt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

07.12.2016 - 14:56

Vyvolávací cena:

Lothar Bürger *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.12.2016 - 14:56
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.12. - 07.12.2016