Čís. položky 193-017526/0008 -

Anton Repnik

(Slowenien 1935 geb.) "Ohne Titel", signiert Repnik, datiert 87, Tuschezeichnung auf Papier, 41,5 x 29,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2024 - 11:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Anton Repnik

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 11:15
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online