Čís. položky 193-017504/0026

Khosrow Salehi

(20. Jhdt.) "Spanische Reitkunst", signiert, datiert 1999 Wien, Radierung, die Nr. XI/150, Plattengröße 5 x 48,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2024 - 11:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Khosrow Salehi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 11:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online