Čís. položky 193-017354/0027

Heinz Aschenbrenner *

(Klagenfurt 1965 geb.) "Ohne Titel", signiert H Aschenbrenner, datiert 2023, Polaroid, 8,5 x 11 cm, auf Karton fixiert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2024 - 11:13

Vyvolávací cena:

Heinz Aschenbrenner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 11:13
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online