Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044412/0011

Diamantring zus. ca. 1,10 ct

Gold 750, ein Brillant ca. 0,50 ct, Diamanten im Baguette-schliff zus. ca. 0,60 ct, 4 g, RW 56, monogrammiertøg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.03.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Diamantring zus. ca. 1,10 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Exkluzivní diamanty a drahokamy
Datum: 08.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.02. - 07.03.2018