Čís. položky 191-024324/0002

Werner Augustiner *

(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) Am Waldrand, rückseitiger Nachlassstempel, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 36,5 x 29 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

25.03.2024 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.03.2024 - 15:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online