Čís. položky 191-024398/0022

Künstler um 1900

"Meran/Obermais-Südtirol", handsigniert, datiert Alfred Walther 1910, Öl/Leinwand, 60 x 50 cm, in Eichenholzrahmen, Leinwand verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

25.03.2024 - 15:16

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.03.2024 - 15:16
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online