Čís. položky 139-118142/0008

Holzschnitzerei, China, 20. Jh.,

plastisch, tlw durchbrochen gearbeitet, gold gefasst, 24 x 44 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

06.03.2024 - 14:27

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 14:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online