Čís. položky 110-024284/0003

Paul Henry Schouten

(Paris 1860-1922 Boitsfort), "Im Schafstall", signiert "P. Schouten", Öl auf Leinwand, ca. 60 x 90 cm, gerahmt

11.03.2024 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Paul Henry Schouten

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2024 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online