Čís. položky 145-053352/0003

Damiani Brillant Saphir Ring

Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, signiert, 7,6 g, RW 55øg7

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

21.03.2024 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 1.105,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Damiani Brillant Saphir Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.03.2024 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.02. - 20.03.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.