Čís. položky 145-042561/0001

Altschliffbrillantohrringe zus. ca. 1,60 ct

Gold 585, tlw. Silber, 2,3 g, Arbeit um 1900, in Etuiøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

16.12.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 2.375,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 16.12.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.11. - 15.12.2016