Čís. položky 138-082796/0002

Künstler des 19. Jahrhunderts

Tröstende Worte der Mutter, Öl auf Leinwand, 48 x 37,5 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank, MA Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

25.04.2024 - 15:08

Cena:
EUR 900,-

Künstler des 19. Jahrhunderts

+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 25.04.2024 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum