Čís. položky 138-082796/0003

Johann Nepomuk Mayer

(Wien 1805-1866) Bildnis eines Herren, signiert, datiert Joh. Nep. Mayer 1853, Öl auf Leinwand, 69 x 55,5 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank, MA Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

25.04.2024 - 15:09

Cena:
EUR 690,-

Johann Nepomuk Mayer

+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 25.04.2024 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum