Čís. položky 196-015638/0001

Romeo Enriquez*

Philippinen 20. Jhdt. "Flusslandschaft mit Hütte", Öl auf Leinwand, ca. 46 x 60 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

24.04.2024 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Romeo Enriquez*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.04.2024 - 15:18
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online