Čís. položky 194-027522/0003

Julijs Jegers

(Vecpiebalga, Lettland 1910-1954 Mineapolis, USA) Heumandln vor Stadtkulisse, signiert: Jul. Jegers, Öl auf Karton, ca. 40 x 50,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.04.2024 - 15:08

Vyvolávací cena:

Julijs Jegers

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.04.2024 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online