Čís. položky 194-027782/0025 -

George Majewicz *

(Polkowitz 1897-1965 Münchberg/Berlin) Birkhähne bei der Balz, signiert: G. Majewicz, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50,5 cm, gering krakeliert, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.04.2024 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

George Majewicz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.04.2024 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online