Čís. položky 094-065994/0000

Hans Franta *

(Linz 1893-1982) Saracenenturm an der Adria, rückseitig datiert: 1968, betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 52 x 60 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.04.2024 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Hans Franta *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.04.2024 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online