Čís. položky 217

Oswald Grill *

(Wien 1878-1964) Vorfrühling, signiert: O. Grill., Öl auf Leinwand, ca. 80 x 96 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.000

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.05.2024 - 15:46

Dosažená cena: **
EUR 2.210,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Oswald Grill *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.05.2024 - 15:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. bis 07.05.2022