Čís. položky 301-501243/0001

Diamantring zus. ca. 1,30 ct

Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, Altschliffdiamanten, RW 54, 6,3 g

Expert: Michael Kittenberger Michael Kittenberger
01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

02.05.2024 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Diamantring zus. ca. 1,30 ct

01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.05.2024 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.04. - 30.04.2024