Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034825/0003

Dösemealti

Türkei, ca. 160 x 121 cm, 2. Hälfte 20. Jhdt., Dorfteppich in gebrauchtem Zustand mit partiellen Gebrauchsspuren

01.12.2016 - 16:02

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Odhadní cena:
EUR 0,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Dösemealti

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.12.2016 - 16:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.11. - 01.12.2016