Čís. položky 736

RDR- beschädigte Taler

(12 AR in Folie) u. a. Maria Theresia Taler 1756 Wien (Fassungs- und TRagespuren), Madonnentaler 1768 K (Hsp., starke Tragespuren), 1775 K (gest. Loch), Josef II. Madonnentaler 1783 B (Fassungs- und Tragespuren), Franz I. Scudo 1826 V (Hsp.), Franz Josef I. Doppelgulden Silberhochzeit (geh.), Salzburg Taler 1624 (Fassungsund Tragespuren) IV-/III

Expert: Dr. Norbert Helmwein Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

16.05.2024 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 480,-

RDR- beschädigte Taler

+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Typ aukce: Sálová aukce s Live bidding
Datum: 16.05.2024 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.05. - 15.05.2024