Čís. položky 195-041806/0010

Brillant Damenring zus. ca. 0,50 ct

Platin 950, RW 48, 30,3 g, leichte TragespurenøP30

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

14.05.2024 - 11:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty & Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.05.2024 - 11:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online