Čís. položky 193-017568/0037

Arnold Clementschitsch *

(Villach 1887-1970) "Landschaft mit Ochse", Öl auf Leinwand, auf Karton, 36 x 45 cm, gerahmt Werkverzeichnis: WVAC, Nr.267, Seite 336

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2024 - 10:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Arnold Clementschitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.05.2024 - 10:42
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online