Čís. položky 191-024414/0002

Gregor Traversa *

(Graz 1941-2007, Mitbegründer der Galerie im Cafe Schillerhof, Sommerakademie Salzburg) Verbundheit, handsigniert, datiert Gregor Traversa 1980, Tuschezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 55 x 75 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.05.2024 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Gregor Traversa *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.05.2024 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online