Čís. položky 191-024344/0011

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Blumenstillleben in alter Manier, unleserlich signiert, Öl auf Leinwand, 100 x 73 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.06.2024 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online