Čís. položky 191-024632/0007

Hermann Klingsbögl

(Wien 1874-1943, Maler von Stillleben und Landschaften) Gosausee mit Dachstein, handsigniert Herm. Klingsbögl,Öl auf Leinwand, 75 x 100 cm, bronzefarbiger, massegezierter Profilholzrahmen, Leinwand leicht beschädigt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.06.2024 - 15:17

Vyvolávací cena:

Hermann Klingsbögl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.