Čís. položky 191-024600/0003

Anonymer Künstler

(1. Hälfte 20. Jhdt.) Blumenstillleben im Stile der alten Meister, unsigniert, Öl auf Jute, 65 x 87 cm, brauner Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.06.2024 - 15:17

Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online