Čís. položky 191-024470/0004

Künstler, letztes Viertel 19. Jhdt.,

Bachlandschaften, signiert R. Höffler, Öl auf Holzplatten, Bildausschnitt je 29,5 x 16,5 cm, ornamental gezierter Profilholzrahmen, Altersspuren, kleiner Rahmenteil fehlt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.06.2024 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.