Čís. položky 194-022327/0013

Marianne Frimberger

(Mährisch-Ostrau 1877-1965 Wien)* "Dorfstraße", rechts unten signiert M. Frimberger, Aquarell/Mischtechnik auf Papier, ca. 30 x 40 cm, Blattrand etwas beschädigt, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.12.2016 - 14:36

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Marianne Frimberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2016 - 14:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 01.12. - 07.12.2016