Hermann Klingsbögl *
(Wien 1874-1943) "Gebirgsbach", rechts unten signiert H. Klingsbögl, Öl auf Holz, ca. 24 x 30 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
07.12.2016 - 14:58
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Hermann Klingsbögl *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 14:58 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Diamantcollier zus. ca.0,74 ct
- Dänemarkmedaille 1864,
- Jubiläums - Hofmedaille,