Maler um 1981
"Baumlandschaft", rechts unten signiert und datiert Hofmann (19)81, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 120 cm, linke obere Ecke beschädigt, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
07.12.2016 - 15:34
- Vyvolávací cena:
Maler um 1981
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Robert Klemmer *
- Maria Theresia
- Guidobald v. Thun und Hohenstein 1654-1668 GOLD