Čís. položky 194-027413/0006

Vivien Kabar *

(Debrecen 1981 geb., tätig in Wien) The Yellow Tram, signiert: Vivien Kabar, datiert: 2018., rückseitig zusätzlich datiert, betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm

Provenienz: Erworben direkt bei der Künstlerin; Privatsammlung, Wien

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

28.05.2024 - 15:08

Vyvolávací cena:

Vivien Kabar *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2024 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.