Čís. položky 138-081156/0007 -

Maria von Pantz *

(Jesenice 1877-1960 Fieberbrunn) Lieblings-Bulldogge, signiert M. v. Pantz, Öl auf Leinwand, 78,5 x 103 cm, gerahmt, (Rei)

Künstlerhausetikett 1913, Nr. 2271 von Nikolaus Domes, MA bestätigt.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.06.2024 - 15:11

Cena:
EUR 1.330,-
Země dodání Rakousko

Maria von Pantz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 26.06.2024 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum