Čís. položky 195-042067/0019

Vase, Entwurf Lubos Metelák, Graveur Radek Hable, Ludwig Moser & Söhne, Karlsbad, um 1980

Alexandritglas, mit beleuchtungsabhängigem Farbspiel von Violett nach Blau, umlaufend gravierter Dekor: Tiger in Bambuslandschaft, signiert: Hable, über dem Stand geschält, am Boden gemarkt: Moser im Oval, Höhe ca. 17,8 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

06.06.2024 - 15:02

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Porcelán, sklo a sběratelské předměty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.06.2024 - 15:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.