Čís. položky 195-042278/0004

Horaz - Kommentierte Buchausgabe:

"Quintus Horatius Flaccus - Joanne Bond (Herausgeber, Kommentator) Illustratus.", Passau und Bassano, Ex Typographia Remondini, 1747, 432 Seiten, mit Hozschnittvignetten, goldgeprägter Halbledereinband mit Buntpapierbezug (als Franzband), ca. 16 x 9,5 cm, Ecken und Kanten berieben, einige Seiten kleiner Wasserfleck

Expert: DI (FH) Markus Streib DI (FH) Markus Streib

markus.streib@dorotheum.at

06.06.2024 - 15:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

markus.streib@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Porcelán, sklo a sběratelské předměty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.06.2024 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.