Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 323-027107/0001

Brillantring zus. 1,56 ct

Rotgold/Weißgold 585, RW 56, 10,3 gøG10 leichte Gebrauchsspuren

07.12.2016 - 20:22

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Brillantring zus. 1,56 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck
Datum: 07.12.2016 - 20:22
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 25.11. - 07.12.2016