Čís. položky 138-084281/0001

Fritz Gareis d. J.

(Wien 1872-1925) Das Palais Schwarzenberg mit Garten in Wien, signiert Fritz Gareis jun., Aquarell, Deckweiß auf Papier, 49 x 18,8 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

28.05.2024 - 10:21

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Fritz Gareis d. J.

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Tisky, kresby a akvarely do roku 1900
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2024 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online