Čís. položky 145-053925/0004

Diamantbrosche zus. ca. 1,80 ct

Gold 580, Silber ca. 800, Altschliffdiamanten und Diamantrauten, österr. Amtspunze 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, 4,7 g, Oberflächenmerkmaleøg2

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

27.06.2024 - 16:11

Dosažená cena: **
EUR 1.820,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 16:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 26.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.