Čís. položky 145-053350/0016

Diamant Saphiranhänger

Gold 750, Platin 950, Brillanten, Diamanten teilweise im Altschliff zus. ca. 2,50 ct, Saphir ca. 1 ct, Durchmesser ca. 30 mm, 10,4 g, Zinnlötstelle, Arbeit 1. Drittel 20. Jh.øg6

Expert: Günter Eichberger, Mst. Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

27.06.2024 - 15:57

Dosažená cena: **
EUR 2.210,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Diamant Saphiranhänger

+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 15:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 26.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.