Čís. položky 110-024494/0019

August von Siegen

(19. Jhdt., München und Wien), Arabische Straßenszene, signiert "Aug. Siegen, Öl auf Leinwand, ca. 53 x 43 cm, gerahmt, altersspuren mit partiellen Farbverlusten

03.06.2024 - 10:27

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

August von Siegen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online