Čís. položky 110-024560/0009 V

Brillant/Diamant Damenring

Weißgold 750, ein Brillant, ca. 0,30 ct, Achtkantdiamanten, RW 54, max. Ringbreite ca. 8,6 mm, franz. Amtspunze, 3,3 gøg3

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

06.06.2024 - 10:10

Vyvolávací cena:

Brillant/Diamant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.06.2024 - 10:10
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online