Čís. položky 195-042136/0001

Adriaen de Gryeff Umkreis

(Antwerpen 1670-1715 Brüssel) Jagdstillleben mit erlegten Wildtieren (Hase, Wildvögel, etc.) daneben ein Jagdhund, Öl auf Leinwand, alt doubliert, ca. 43,5 x 57,5 cm (56,5 x 70,5 cm), verschmutzt, stark nachgedunkelt, viele Retuschen, alt restauriert, Krakelee, flächig berieben (teils durchscheinende Grundierung), leichte Kratzspuren, Randbereich und Kanten berieben, beschädigter Holzrahmen

Expert: DI (FH) Markus Streib DI (FH) Markus Streib

markus.streib@dorotheum.at

20.06.2024 - 15:12

Vyvolávací cena:

Adriaen de Gryeff Umkreis

markus.streib@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2024 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.