Čís. položky 195-041598/0006

Franz Schwetz*

(Salzburg 1910-1969 Innsbruck) Herbstlicher Regentag am Inn, unten links signiert: Schwetz (geritzt), Öl auf Karton, ca. 25 x 33 cm (39 x 47 cm), leicht verschmutzt, Retuschen, beschädigter Holzrahmen

Expert: DI (FH) Markus Streib DI (FH) Markus Streib

markus.streib@dorotheum.at

20.06.2024 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Schwetz*

markus.streib@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2024 - 15:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.