Čís. položky 195-041876/0002

Max Bumüller

(München um 1900) Blick über den Königssee hinüber zum Watzmann, im Vordergrund eine bemannte Zille, unten rechts signiert: Max Bumüller (undeutlich), Öl auf Holz, ca. 20 x 26 cm (41 x 46 cm), verschmutzt, vergilbter Firnis, Retuschen, sehr feines vereinzeltes Krakelee, Farbfehlstellen, beschädigter, vergoldeter, masseverzierter Holzrahmen

Expert: DI (FH) Markus Streib DI (FH) Markus Streib

markus.streib@dorotheum.at

20.06.2024 - 15:11

Vyvolávací cena:

Max Bumüller

markus.streib@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2024 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.