Čís. položky 191-024541/0004

Auerhahn/Steinbock", deutsches Porzellan, Marke Volkstedt/Ens,

weiß glasiert, farbig staffiert, Höhen 21/17 cm, unterglasurgrüne Erzeugermarke, nummeriert, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

24.06.2024 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.06.2024 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.